Licencja rejestracji

Rejestracja oraz korzystanie z zasobów zawartych w serwisie ABSOLWENTAR są bezpłatne.
Sympatykiem i Użytkownikiem ABSOLWENTAR może zostać każda pełnoletnia osoba, która zobowiązuje się przestrzegać przepisów prawa polskiego i zasad netykiety oraz grzeczności obowiązujących w kulturalnym towarzystwie.
W dyskusjach na FORUM ABSOLWENTAR dozwolone są wszelkie tematy i najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi. Pamiętaj jednak, że istotne przekroczenie norm prawnych lub etycznych może skutkować usunięciem Twojego postu lub nawet zamknięciem dostępu do Serwisu (mamy nadzieję, że Tobie nigdy się to nie przydarzy).
Staraj się nie mnożyć postów "pustych", to jest pozbawionych treści merytorycznych - BĘDĄ USUWANE, podobnie jak naruszające inne postanowienia regulaminu.
W dyskusji wygłaszaj opinie "w sprawie" i "na temat", natomiast unikaj wypowiedzi o "osobie jako takiej", a szczególnie wypowiedzi obraźliwych lub szkalujących (dotyczy to także opinii o osobach nie będących użytkownikami tego FORUM).
*         *         *
Redakcja ABSOLWENTAR zastrzega sobie prawo nieodpłatnego wykorzystywania Waszych wypowiedzi i materiałów, w tym informacji i zdjęć publikowanych na FORUM ABSOLWENTAR oraz zawartych w artykułach przekazywanych nam do publikacji. Podkreślamy, że opublikowane materiały NIE MUSZĄ BYĆ KASOWANE na życzenie ich autorów lub innych osób - decyzja taka jest zależna wyłącznie od woli Redakcji. Niemniej jednak prawa autorskie i odpowiedzialność za treść zawsze należą do Autorów.
Autorzy wypowiedzi publikowanych na FORUM oraz artykułów lub innych materiałów przekazanych Redakcji ABSOLWENTR'a do publikacji zobowiązani są do przestrzegania cudzych praw autorskich oraz przepisów prawa. Tym samym Redakcja ABSOLWENTAR nie odpowiada za naruszenie praw autorskich i innych (w tym osobistych i majątkowych) osób trzecich - odpowiedzialność za to ponoszą WYŁĄCZNIE AUTORZY WPISÓW.
*        *       *
Niedopuszczalne jest umieszczanie reklam bez porozumienia z Redakcją. Nieuzgodnione posty reklamowe będą usuwane.
*        *       *
Redakcja ABSOLWENTAR zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszej UMOWIE REJESTRACYJNEJ, która stanowi jednocześnie REGULAMIN ABSOLWENTAR. Sugerujemy okresowe jego sprawdzanie w dziale POMOC - ODPOWIEDZI: porady techniczne, instrukcje (FAQ; tutoriale).
*        *       *

Po rejestracji i zalogowaniu zanotuj swój login i hasło w bezpiecznym notesie. Nie podawaj swojego hasła innym osobom!
Nie używaj także cudzych kont internetowych, ani nie rejestruj się na jednym forum pod różnymi loginami (w sytuacji utraty danych skontaktuj się e-mailem z administratorem forum).
Wiedz, że z każdą wiadomością zapisywany jest twój adres IP (nie jesteś całkiem anonimowym użytkownikiem).

Warto też wiedzieć, że oprogramowanie forów (także naszego) umieszcza w Twojej przeglądarce pliki cookie, zawierające różne informacje (m.in. nazwę użytkownika i hasło). Pliki te mają zastosowanie WYŁĄCZNIE dla ułatwienia korzystania z forów przez logujących się użytkowników.
Nasze oprogramowanie nie zbiera i nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Serdecznie Witamy
Absolwenci
Redakcja
Admin