WESOŁYCH ŚWIĄT
SŁONECZNEJ WIOSNY

Autor Wątek: Wyposażenie gastronomii  (Przeczytany 1036 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline moreti0

• Sympatyk
  • *
  • A ja na to: 0
  • ABSOLWENTAR moim forum
Wyposażenie gastronomii
« dnia: 07-12-2016, godz. 13:58 »
Czy są tu może znawcy gastronomii? Szukam dobrych ofert wyposażenia (zwłaszcza maszyny cukiernicze), co sądzicie o http://www.masz.gliwice.pl/ Czy mają dobry stosunek ceny do jakości?

Offline zylof

• Sympatyk
  • *
  • ABSOLWENTAR moim forum
    • http://www.lwie-zmarszczki.pl
Odp: Wyposażenie gastronomii
« Odpowiedź #1 dnia: 28-12-2016, godz. 11:42 »
Jeśli chodzi o maszyny cukiernicze i nie tylko to polecam Bagmasz - mają bogatą ofertę, serwis i atrakcyjne ceny :)

Offline ulka2

• Sympatyk
  • *
  • ABSOLWENTAR moim forum
« Odpowiedź #2 dnia: 20-06-2017, godz. 08:15 »
Tylko samo wyposażenie kosztuje miliony monet! Warto wtedy pomyśleć nad pożyczką, bo uzbieranie na takie wyposażenie może trwać wieczność. Może pożyczka pozabankowa będzie tutaj najlepszym wyjściem dla Ciebie? Ja raz brałam takie zobowiązanie na siebie- było to na naprawę auta. Nie żałuje, samochód sprawny, a pożyczka dawno spłacona.

Offline Emilio

• Przyjaciel
  • **
  • ABSOLWENTAR moim forum
« Odpowiedź #3 dnia: 29-08-2017, godz. 20:10 »
Faktycznie bardzo fajne produkty do. Może nawet skorzystam z tych oferty. Bądź co bądź mówiąc o wyposażeniu gastronomii, nie możemy też zapominać o aranżacji wnętrz. Jeżeli o oświetlenie chodzi, tutaj świetną opcją  wydają mi się takie lamy Philips . Są to produkty prestiżowe, pięknie się prezentują i bez wątpienia nadadzą wnętrzom niepowtarzalny charakter:)

Offline przeglad

• Sympatyk
  • *
  • ABSOLWENTAR moim forum
« Odpowiedź #4 dnia: 08-09-2017, godz. 16:48 »
Pożyczka pozabankowa raczej tu się nie przyda lepszy będzie szybki kredyt dla firm bez bik i to na większą kwotę.