Aktualności Absolwentar

FORUM ABSOLWENTAR => POGADUCHY "o wszystkim i o niczym" => Wątek zaczęty przez: moreti0 w 07-12-2016, godz. 13:58

Tytuł: Wyposażenie gastronomii
Wiadomość wysłana przez: moreti0 w 07-12-2016, godz. 13:58
Czy są tu może znawcy gastronomii? Szukam dobrych ofert wyposażenia (zwłaszcza maszyny cukiernicze), co sądzicie o http://www.masz.gliwice.pl/ (http://www.masz.gliwice.pl/) Czy mają dobry stosunek ceny do jakości?
Tytuł: Odp: Wyposażenie gastronomii
Wiadomość wysłana przez: zylof w 28-12-2016, godz. 11:42
Jeśli chodzi o maszyny cukiernicze i nie tylko to polecam Bagmasz - mają bogatą ofertę, serwis i atrakcyjne ceny :)
Tytuł: Odp: Wyposażenie gastronomii
Wiadomość wysłana przez: ulka2 w 20-06-2017, godz. 08:15
Tylko samo wyposażenie kosztuje miliony monet! Warto wtedy pomyśleć nad pożyczką, bo uzbieranie na takie wyposażenie może trwać wieczność. Może pożyczka pozabankowa (https://www.credy24.pl/pozyczki-pozabankowe/) będzie tutaj najlepszym wyjściem dla Ciebie? Ja raz brałam takie zobowiązanie na siebie- było to na naprawę auta. Nie żałuje, samochód sprawny, a pożyczka dawno spłacona.
Tytuł: Odp: Wyposażenie gastronomii
Wiadomość wysłana przez: Emilio w 29-08-2017, godz. 20:10
Faktycznie bardzo fajne produkty do. Może nawet skorzystam z tych oferty. Bądź co bądź mówiąc o wyposażeniu gastronomii, nie możemy też zapominać o aranżacji wnętrz. Jeżeli o oświetlenie chodzi, tutaj świetną opcją  wydają mi się takie lamy Philips  (https://studioswiatla.pl/pl_PL/producer/Philips/52) . Są to produkty prestiżowe, pięknie się prezentują i bez wątpienia nadadzą wnętrzom niepowtarzalny charakter:)
Tytuł: Odp: Wyposażenie gastronomii
Wiadomość wysłana przez: przeglad w 08-09-2017, godz. 16:48
Pożyczka pozabankowa raczej tu się nie przyda lepszy będzie szybki kredyt dla firm bez bik (http://www.bezbiku.info/kredyty-dla-firm/) i to na większą kwotę.
Tytuł: Odp: Wyposażenie gastronomii
Wiadomość wysłana przez: staszek29 w 28-03-2018, godz. 14:35
witam,
mogę polecić doskonałe garnki Venice, sami sprawdźcie a na pewno nie pożałujecie http://apteka-teriak.pl/zdrowie/venice-garnki-znakomita-jakosc-cena-sprawdz-opinie/ (http://apteka-teriak.pl/zdrowie/venice-garnki-znakomita-jakosc-cena-sprawdz-opinie/) nic się do nich nie przypala, rączki się nie nagrzewają i można gotować bez tłuszczu :)