WESOŁYCH ŚWIĄT
SŁONECZNEJ WIOSNY

Autor Wątek: Podaruj 1%  (Przeczytany 1652 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline woti

• rybak, ale nie tylko
  • Administrator
  • Ekspert
  • A ja na to: 10
  • Niech po mnie zostanie coś oprócz debetu.
    • absolwentar
Podaruj 1%
« dnia: 07-02-2012, godz. 09:31 »
Na prośbę zaprzyjaźnionej osoby zamieszczam (i popieram):
  Dzień dobry,
    Nazywam się Elżbieta Kozdraś od 2004r. choruję na SM (stwardnienie rozsiane). Jest to choroba, która prowadzi do całkowitej niepełnosprawności. Polega na pojawianiu się rzutów choroby i nigdy nie wiadomo w jaki sposób się objawi. Podczas rzutów choroby nie widzę, nie słyszę, nie mogę chodzić – to wszystko zależy od tego jaką cześć mózgu zaatakuje choroba. Do tej pory po każdym takim rzucie udawało mi się wrócić do całkowitej sprawności. Pracuję i wychowuję dwójkę dzieci, jednak rehabilitacja i ewentualne leczenie jest bardzo kosztowne. Co chwila pojawiają się na rynku nowe eksperymentalne leki, które mają pomóc chorym na SM. Te leki jednak nie są refundowane przez NFZ, dlatego próbuję uzyskać potrzebne środki poprzez Fundację Stwardnienia Rozsianego.
Proszę o wpłacenie 1% podatku na niżej wymienioną fundację i zaznaczenie, że środki przeznaczone są na program leczenia i rehabilitację - PLIR –Elżbieta Kozdraś.
Z góry bardzo dziękuję.
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego pl. Konstytucji 3/72, 00-647 Warszawa
Nr konta 51 2130 0004 2001 0405 6198 0002
Opis: PLIR - Elżbieta Kozdraś
KRS: 0000083356
Podaruj 1%podatku

Absolwenci - łączcie się!

Offline Olaboga

• Aktywista
  • A ja na to: 1
Odp: Podaruj 1%
« Odpowiedź #1 dnia: 08-02-2012, godz. 09:05 »
straszna choroba, szczytny cel.
bądź tak łaskaw przedstawić rozliczenie finansowe tej organizacji,  na pewno pomoże gdy czytający zapoznają się z sytuacją finansową stowarzyszenia

Offline woti

• rybak, ale nie tylko
  • Administrator
  • Ekspert
    • absolwentar
« Odpowiedź #2 dnia: 17-02-2012, godz. 15:15 »
Myślę, że można to sprawdzić. Ja się tym nie zajmę, ponieważ mam wiele innych, podobnych zgłoszeń... a do Franka mam niejakie zaufanie :)

Offline woti

• rybak, ale nie tylko
  • Administrator
  • Ekspert
    • absolwentar
« Odpowiedź #3 dnia: 17-02-2012, godz. 15:17 »
Pani Anna Żurkowska (znam ja osobiście i wierzę, że nie "wciska kitu") ma bardzo dobrą opinię o rodzinie pp. Gacków oraz ich synku Dawidzie, u którego wykryto autyzm. Rodzice bardzo ciężko pracują, aby zahamować, a nawet cofnąć chorobę.
Rekomendację pani Anny wspiera Fundacja Dzieciom ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ.
Możliwy jest kontakt z rodzicami Dawida: dorotakg@interia.pl