WESOŁYCH ŚWIĄT
SŁONECZNEJ WIOSNY

Autor Wątek: Pomorskie rzeki zapraszają  (Przeczytany 2155 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline woti

• rybak, ale nie tylko
  • Administrator
  • Ekspert
  • A ja na to: 10
  • Niech po mnie zostanie coś oprócz debetu.
    • absolwentar
Pomorskie rzeki zapraszają
« dnia: 25-06-2013, godz. 13:38 »

Szczecin, dn. 25 czerwca .2013
Szanowni Państwo,
Publikujcie informacje o imprezach, które aktualnie organizujecie, na pierwszym w okolicy transgraniczym, polsko-niemieckim portalu www.pomorskikrajobrazrzeczny.pl. Trzeba się zalogować i opisać swoją działalność. Krótko lub długo - jak chcecie. Informacje o imprezach znajdą się we wspólnym, transgranicznym kalendarium i dlatego zadbajcie o tłumaczenia - nazw i opisów - w języku niemieckim i angielskim.
 Pozdrawiam
 Wojciech Hawryszuk, 501 693 300
Stronka fajna - pomyśl świetny - reszta zależy od Was i nas (między innymi)  ;D
Absolwenci - łączcie się!

Offline Emilio

• Przyjaciel
  • **
  • A ja na to: 0
  • ABSOLWENTAR moim forum
Odp: Pomorskie rzeki zapraszają
« Odpowiedź #1 dnia: 20-08-2015, godz. 10:41 »
Bardzo fajna koncepcja, sam chętnie wziąłbym udział w niejednej takiej imprezie. Póki co jednak musi mi wystarczyć niedawny urlop w Dębkach. Były wycieczki do Karwi i Białogóry i mile spędzony czas, czegóż chcieć więcej:)
http://www.mojeurlopy.pl/noclegi/dębki

Offline ZenobiKenobi

• Przyjaciel
  • **
  • A ja na to: 0
  • ABSOLWENTAR moim forum
Odp: Pomorskie rzeki zapraszają
« Odpowiedź #2 dnia: 12-04-2016, godz. 16:03 »
To ja może tak troche inaczej opiszę swoje doświadczenie :)
Ubiegłoroczne wakacje minęły mi przede wszystkim pod znakiem polskiego cydru :) oczywiście, była ta akcja społeczna by jeść jabłka na złość Putinowi, a że cydr jest wykonywany z jabłek :) to tym lepiej :)
Najlepszy cydr moim zdaniem to http://www.dzikicydr.pl/cydr-dzik - Cydr Dzik ... delikatny, czuć jabłuszka i niezwykle orzeźwia - a w wakacje to jest bardzo ważne :) Kolejne wakacje już za chwilę ... zobaczymy pod jakim znakiem będa najbliższe wakacje - ktoś ma już jakieś plany? Warto skorzystać tutaj ze storny podanej przez autora tematu, by przygotowac sobie jakiś kalendarz imprez plenerowych :)