WESOŁYCH ŚWIĄT
SŁONECZNEJ WIOSNY

Autor Wątek: Obchody Dnia Niepodległości 2014  (Przeczytany 4342 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gruszka

• Redaktor
  • Aktywista
  • A ja na to: 0
Obchody Dnia Niepodległości 2014
« dnia: 29-10-2014, godz. 13:47 »
11 listopada 2014 na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbędzie się część uroczystych wojewódzkich obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Będzie pokaz sprzętu wojskowego, zajęcia dla dzieci i wojskowa grochówka.
W koncercie pieśni patriotycznych  o godz. 11.30 wystąpią m.in.: Orkiestra Wojskowa w Szczecinie (dow. kpt. J. Michałko), zespół dziecięco-młodzieżowy "Serduszka", Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa , Chór "Res Musica" z Gryfina, szczecińskie chóry - Akademii Morskiej (dyr. S. Fabiańczyk-Makuch), Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (dyr. R. Handke), "Słowiki60 im. J. Szyrockiego" (dyr. J. Kraszewski) i Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" (dyr. G. Handke).
Wstęp wolny.
Oby dopisała pogoda!
« Ostatnia zmiana: 30-10-2014, godz. 11:16 przez: gruszka »

Offline Olaboga

• Aktywista
  • A ja na to: 1
Odp: Obchody Dnia Niepodległości 2014
« Odpowiedź #1 dnia: 29-10-2014, godz. 14:03 »
 ;D ;D ;D A czy będzie składany hołd Generalissimusowi Stalinowi za to, że linijką na mapie wyznaczył zachodnią granicę Polski i w przypływie dobrego humoru ustanowił Szczecin polski m miastem? :o :o :o :o

Offline woti

• rybak, ale nie tylko
  • Administrator
  • Ekspert
  • A ja na to: 10
  • Niech po mnie zostanie coś oprócz debetu.
    • absolwentar
Odp: Obchody Dnia Niepodległości 2014
« Odpowiedź #2 dnia: 01-11-2014, godz. 08:33 »
Na cześć generalissimusa można wychylić szklankę wody. Niektórzy twierdzą też, że niemałe zasługi w podniesionej kwestii miały wdzięki niejakiej Wandy Wasilewskiej, która jednak nie wskoczyła do Wisły w poczuciu zagrożenia wdzięków swoich, lecz wprost przeciwnie... I tak zdobyła przychylnośc genralissimusa dla sprawy polskiej.
Patrz o wdziękach użyczanych:
http://pl.wikiquote.org/wiki/Wanda_Wasilewska

Absolwenci - łączcie się!