WESOŁYCH ŚWIĄT
SŁONECZNEJ WIOSNY

Autor Wątek: Standardy mieszkaniowe  (Przeczytany 4237 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grzechu23

• Sympatyk
  • *
  • A ja na to: 0
  • ABSOLWENTAR moim forum
Standardy mieszkaniowe
« dnia: 10-12-2014, godz. 13:24 »
Od dawna mieszkam w Szczecinie. Bardzo lubię to miasto i nie mogę narzekać na warunki w nim panujące. Niestety, ale dostałem pracę w Poznaniu i muszę się tam niebawem przeprowadzić. Prawdopodobnie od nowego roku, ale potwierdzenie jeszcze dostanę. No i tutaj pojawia się problem. Muszę sprzedać moje mieszkanko w Szczecinie a kupić sobie jakieś lokum w centrum Poznania. Oczywiście na początku na tym stratny wyjdę. Ceny w Poznaniu jednak wyższe, ale co zrobić. Na oku mam mieszkanie http://www.pbg-erigo.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty/ecoria.html. Co o tym sądzicie? Ktoś zna tego dewelopera? Ewentualnie jeśli ma ktoś jakieś informacje o innych mieszkaniach to chętnie posłucham. Z góry dzięki :)

Offline Emilio

• Przyjaciel
  • **
  • ABSOLWENTAR moim forum
Odp: Standardy mieszkaniowe
« Odpowiedź #1 dnia: 11-08-2015, godz. 15:18 »
Ja też od dawna nie mieszkam w Szczecinie, ale zdecydowanie lepiej orientuję się w rynku mieszkań we Wrocławiu. Sam zamieszkałem poza granicami miasta i tak też rozkręciłem własną firmę. Zainwestowałem nieco funduszy w zakup takich produktów jak wózki platformowe i prowadzę hurtownię budowlaną. Gdybyś w przyszłości szukał czegoś w okolicy Wrocławia, polecam się.

Offline ZenobiKenobi

• Przyjaciel
  • **
  • ABSOLWENTAR moim forum
Odp: Standardy mieszkaniowe
« Odpowiedź #2 dnia: 12-04-2016, godz. 15:59 »
Kolega powyżej pisał cos o wózkach platformowych.\
A może byłbyś w stanie udzielić mi kilku informacji na temat takiego sprzętu jak: teupen leo30t. Poszukuję specyfikacji technicznej tego podnośnika na gąsienicach.